כתבה ב Xnet | זה מקווה או ספא? מעצבת המקוואות לנשים מספרת על עידן טבילה חדש

הקורונה הרחיקה נשים רבות מהם, אבל המקוואות לא נסגרו. רק המחיר ירד. לאה סולטר מסבירה מה נשים מצפות מהמקווה שלהן - ומדוע הן מסתירות שהן הולכות אליו למעבר למאמר

mikve-alon-shvut (2)

כתבה בבית ונוי | רואה את הנולד: מעצבת הפנים שמשלבת ישן וחדש

לאה סולטר מעצבת מקוואות ומבני ציבור ואף זכתה על כך בפרסים, אך מדקדקת בפרטים גם בבתים פרטיים ברחבי הארץ. עבר והווה נפגשים יחד בתכנון שמשלב גם טוויסטים מפתיעים - כתבה בבית ונוי למעבר למאמר

mikve

פורסם במגזין גלויה | תהליך עיצוב מקוואות נשים

פורסם במגזין גלויהכיצד אסייע בהגשמת ההזדמנויות והצרכים הללו? כאישה, שומרת מצוות ומעצבת פנים, עיצוב מקוואות נוגע בנימי הנפש שלי. מקווה הינו הזדמנות אישית למיפגש חודשי עם עצמי, לקחת הפסקה ממרוץ החיים, להתיחס לגוף, להתפנק, להרגע ולאצור כוחות, לדמיין ולצפות למיפגש המחודש עם בעלי. לטבול בנחת, בשמחה ולהתפלל עלי ועל ביתי. לנצור את הרגע הקדוש. מה..

mikve-glass

פרסום בוואלה | "כמו ספא- המעצבת שבונה מקוואות בלתי נשכחים"

כמו ספא_ המעצבת שבונה מקוואות בלתי נשכחים - וואלה! בית ועיצוב למעבר למאמר

mikve-443-1170

חלונות ויטרא'ז שעיצבתי לפני כ20 שנה, בבית קברות במנצ'סטר נופצו לאחרונה. חזקים על מתים, ונדליזם וחולוגנים בעולם.

בחלק מהתגברות גילויי אנטישמיות ברחבי העולם, גם חלונטות הויטרא'ז שעיצבתי לפני העליה לארץ בבית הקברות היהודי בוויטפילד שבמנצ'סטר, נפגעו בחלקם.

cemetery-04

מקווה חדש

לציון סיום השפוץ של מקווה הנשים בנווה דניאל , מצרפת תמונה לטעימה. רוצים לראות עוד תמונות? כנסו לאתר  וחפשו בפרויקטים צבוריים-מקוואות.

mikve

אמבטיה או מקלחת?

רוב חדרי רחצה הינם חדרים קטנים הנעים בין 3-5 מ"ר. כיצד מכניסים מספר פונקציות במרחב כל כך קטן? ומה עדיף? אמבטיה או מקלחת? במקוואות שאני מתכננת, הפתרון פשוט: גם וגם. כלומר מראש יש החלטה כמה חדרי אמבטיה יהיו ומה מספר חדרי המקלחת שנתכנן. אך בבתים פרטיים, המצב יותר מסובך. לכן אם יש בעיה של מרחב..

bath_Easy-Resize.com
דילוג לתוכן