מושגים בסיסים בתאורה

תחום התאורה תמיד שבה את ליבי: תאורת יום טבעית בריאה וחוסכת אנרגיה. ובשעות הבקר המוקדמות ולפני שינה, תמיד הערכתי את התאורה הנעימה שמרגיעה ונינוחה המאפשרת להתחיל עוד יום בטוב ולסיים יום עמוס ברוגע. תכנון תאורה מבחינתי הוא ההיי לייט של התכנון. שהרי הכנסת תאורה לחללים שונים בעלי פונקציות שונות הולכות יד ביד עם תכנון טוב...

landing-gallery-2

תכנון חדרי ילדים

תכנון חדרי ילדים מורכב מהרבה פרטים הדורשים חשיבה: איחסון, שינה ומרחב עבור פעילויות שונות. היום אכתוב על חלק מצרכי האיחסון : איחסון משחקים ,ספרים, חומרי יצירה, ביגוד והנעלה, ולבסוף גם כלי מיטה. האם יש מקום בחדר אחד לכל כך הרבה דברים? התשובה היא כן ולא… תלוי בגודל החדר, מספר החלונות, מספר הילדים הישנים באותו חדר..

עיצוב חדרי ילדים

תכנון המשרד הביתי

בעקבות מגפת הקורונה כשאנו ספונים בביתנו, הצורך במשרד ביתי מאורגן ומתוכנן הינו צורך בסיסי. חלקנו התאהבנו ברעיון שאפשר לעבוד מהבית (במיוחד אחרי שהילדים יחזרו למסגרות הלימוד) ולא נבזבז זמן וכסף על ביגוד, חניה, הוצאות תחזוקה של מכונית נוספת, רק כדי לעמוד בפקקים. אז אם אתם מרגישים שהגיע זמן לשדרג את זמן העבודה שלכם ולא יודעים..

DSC_0022

טיפים לעיצוב מטבח

בחרו חומרים פרקטיים לנקוי שאינם רגישים לשריטות, לחום או לרטיבות. שלבו מגירות רחבות. ככל שהמגירה רחבה יותר, יש ניצול שטח טוב יותר ועלות המגירה יורדת- צריך פחות מגירות. השתמשו בפרזולים איכותיים שישמשו אתכם לשנים ארוכות.כך גם לא תסבלו מטריקות הדלתות או המגירות,המגירות יהיו בשליפה מלאה ונוחות לאחסון עקב חוק ההפרדה שיאכף בשנים הקרובות, כדאי מראש..

Project_mikveh131

נקודות חשובות בבנית תקציב הבניה/שפוץ

בניית תקציב לשיפוץ הבית הוא בין המרכיבים החשובים ביותר שעלינו להתחשב בהם בתהליך עיצוב הבית. לכן לפני שאנחנו מחליטים לפרק את הבית או הדירה לקראת בית חלומותינו עלינו גם לדעת שכל זה יעלה לנו כסף ולרוב לא מעט … איך תדעו כמה יעלה לכם להגשים את הרצונות שלכם בפועל? העלויות די משתנות והם תלויות ברמת..

דלת כפולה בשיפוצים
דילוג לתוכן