ללאה היקרה

אני רוצה להודות לך על כל הפרויקטים הנהדרים שתכננת בישוב אלעזר. במהלך השנים, עיצבת מספר מבני ציבור באלעזר:  את אולם הארועים הפופולרי ביותר באזור גוש עציון בזכות החום והנעימות של המקום, את מקווה הנשים שהחזיר נשים להשתמש במקום זה, אחרי שנים של הזנחה וכן את מבנה הספריה הציבורית. בכל פרויקט הגשת תכניות מפורטות ויצירתיות שלא רק אני אהבתי אלא גם קבלן הביצוע שסיפר לי שהוא לא ניתקל ברמה גבוהה של תכניות כאלה לעיתים קרובות. יחסך לפרטים הקטנים והאכפתיות והמקצועיות שאת מפגינה, יחד עם עמידה על פרטי הבצוע מול הספקים השונים, מביאים תוצאות נפלאות.
כידוע לך אנו במהלך הרחבת האוכלוסיה וכולי תקווה שלאחר תקופת ההקפאה, אוכל לאשר לך את התכנון הפנימי של המבנה החדש באזור המסחרי החדש שאני עמל על פיתוחו.
להמשך הצלחה בפרויקטים רבים.

יוסי קאופמן
מזכיר הישוב

לאה שלום,

ברצוננו להודות לך מאד על כל הקשור בעיצוב הפנים בתהליך ההרחבה והשיפוץ של דירתנו.
בכל מהלך ההכנות והעבודות פעלת במקצועיות רבה ובאופן פרקטי, תוך הקפדה על איכות, דיוק ואסתטיקה וגילוי אכפתיות ואחריות רבה לכל מה שנעשה.
אנו שבעי רצון מהתוצאה וכל מי שנכנס לדירתנו מתרשם ומתפעל מהעבודות שנעשו בהתאם לתוכניות ולהנחיות שלך.
בנוסף לכל האמור, נהנינו גם משיתוף הפעולה שלך עם הקבלן ופועליו ועם יתר אנשי המקצוע שביצעו עבודות בדירתנו.
ראוי לציין גם את הזמינות שלך לכל אורך התקופה ואת נכונותך לפתור בעיות שהתעוררו וגם לסייע לנו ברעיונות ובעצות בתקופה שלאחר סיום העבודות.
היכולות שלך ומסירותך הרבה תרמו רבות לכך שפרויקט רציני ומורכב התבצע והסתיים בהצלחה, בקצב מהיר מהצפוי ובאווירה רגועה ומכובדת.
כבר הזדמן לנו להמליץ עליך ונמשיך לעשות זאת בשמחה.

מירי ורפי יעקובי

לאה יקרה

ברצוננו להודות לך מקרב לב על הלווי בתקופת הבניה של ביתנו החדש בשכונת המשתלות באלון שבות.
כשאשר קבלנו את ההמלצה מבן דודי יוני כהן- מנכ"ל החברה לפתוח קריית ארבע, לא תארנו לעצמנו כמה חשובה היא היתה. הגענו לבניה ללא ידע מוקם וללא כל מושג מניין מתחילים. את ידעת לכוון אותנו , ללמד, ליעץ , ותמיד ברגישות עצומה ובהתאמה מלאה לטעמנו ולאישיותנו.

במהלך הבניה , הרגשנו כי את מעין מלאך ששומר עלינו מפני טעויות ועוגמת נפש. המחיר הכספי ששלמנו לך היה אמנם סכום לא מבוטל, אך ע"י זה קבלנו את אחת המעצבות הטובות ביותר שקיימות בתחום העיצוב והבניה, וממילא הגיעה התוצאה המדהימה!

לאה היקרה, כל מי שנכנס לביתנו מתפעל מהרעיונות , מהירידה לפרטים ולצד זה שומע אותנו מספרים על חווית בניה מדהימה שבנתה אותנו. והכל בזכותך!
תודה רבה על הכל, המון בריאות והצלחה ושתמשיכי לעצב בתים בארץ ישראל.

סיגל ואשר קרימולובסקי
אלון שבות, 02-9938130

ללאה שלום,

רציתי להעלות בכתב את הערכתי על תכניות העבודה המפורטות שאת מכינה עבור כל פרויקט שעבדנו יחד. לאורך השנים ניפגשנו באתרי שונים ברחבי ירושלים וגוש עציון. תמיד הכנת עבור צוות העבודה שלי תכניות רבות ומדויקות , שהקלו על בצוע העבודה.
אני מקבל הרבה תכניות עבודה מאדריכלים ומעצבים שונים ועבודותיך תמיד ברורות, מדויקות ויצירתיות. גם גישתך ללקוח ולעובדים שלי נעימה ומכבדת. תמיד את מגיעה לבקורי פקוח מועילים לשני הצדדים, מבהירה שאלות , מנסה לתפור בעיות מהשטח בצורה מקצועית וענינית.
אשמח להפגש שוב בעוד הרבה פרויקטים מוצלחים.

בברכת המשך הצלחה-

צבי פקטר
אבני אפרת חברה להנדסה אזרחית בע"מ

לגב' סולטר

ברצוננו לציין כי עבדנו עם המעצבת לאה סולטר בפרויקט מגורי יוקרה שחברתנו בנתה ברחוב רחל אמנו 36, ירושלים.

לאה הגישה תכניות אדריכליות לאחת מדירות אלה , בצורה מקצועית ומרשימה. התכניות שמסרה לידנו היו מסודרות ומפורטות, הגיעו בזמן והעבודה מולה היתה נעימה ומקצועית.

אנו ממליצים לעבוד עם הגב' לאה סולטר.

רחוב רחל אמנו 36, ירושלים

לאה יקרה,

תודה רבה על כל ההשקעה והמאמצים שהשקעת בנו. עשית פשוט עבודה נפלאה בבחירת החומרים , בתאורה המדהימה, בוילונות ,בריהוט ,בתקציב שלא חרגנו ובנהול ופקוח של שינוי חדרי הרחצה ובכל הפרטים הקטנים. הקשבת לצרכינו וחסכת לנו הרבה טעויות. ב"ה בזכותך אנחנו כבר נהנים מדירת הנופש שלנו.

עדינה וחיים יונגריז
דילוג לתוכן