משנת 1996 לאה פתחה משרד לעיצוב ואדריכלות פנים. הידע והנסיון הניהולי שרכשה מהשכלה גבוהה ועיסוקים קודמים ומגוונים ללימודי עיצוב פנים שלמדה באנגליה, מיזוג תרבויות שחוותה, וגישה חברתית קהילתית מתוקף השכלתה ועיסוקיה, יוצרים תמהיל מיוחד בעבודותיה וקשריה עם לקוחות מגוונים- הן פרטיים והן בפרויקטים צבוריים.

לאה ידועה בהשקעתה בפרטים שונים בעבודותיה, רמת תכניות גבוהה ומפורטת ברזולוציות שונות ובגישתה המעשית והפרקטית.
עבודותיה משלבות אסתטיקה, הרמוניה וזרימה בחלל, תוך שמירה על תקציב הלקוח, שמיעת צרכיו ועמידה בלו"ז הנקבע בחוזה בין הצדדים.
לאה משקיעה רבות בהתעדכנות שוטפת במוצרים וטרנדים היוצאים לשוק אם ע"י השתתפות בכנסים ותערוכות ואם ע"י קריאה בספרות מקצועית במדיות שונות וחברות בפורומים מקצועיים. כבוגרת קורס בניה ירוקה, היא משלבת בפרויקטים שונים את עקרונות חסכון באנרגיה ואיכות חיים ברי קיימא.

סל השרותים כולל יעוץ בבחירת חומרים העדכניים ביותר, לווי ברכישת חומרי חיפוי, תאורה וריהוט, הדמיות שונות ופקוח עליון כליווי עד גמר השפוץ/בניה בעזרת צוות מקצועי ואמין העובד איתה. במהלך שיפוץ דירות, המשרד יכול לספק גם שירותי ניהול הפרויקט.

לאה משדכת בין בעלי מקצוע מגוונים, אדיבים ומקצוענים, הנותנים מענה לרצונות הלקוח ויכולותיו הכלכליות יחד עם קבלת הנחות המקלות על ההוצאות הרבות, ומניעת בזבוז זמן ושגיאות.

למרות הנסיון והידע הרב שיש לה, לאה משתפת את לקוחותיה בהתלבטויות וקבלת החלטות ורואה את התמונה הכללית מחד אך גם את הפרטים הקטנים מאידך.
כל זה נעשה בהרבה חיוך, סבלנות, אכפתיות ומלאי אנרגיה.

דילוג לתוכן