מקווה רימון באפרת

מקווה רימון באפרת מקווה אלגנטי בניחוח יוקרתי עבור נשות אפרת. המקווה נחשב כמקווה המושקע ביותר ומיועד ברובו לשימוש של מספר כלות בו זמנית. החדרים מאד מרווחים. בסוויטת הכלות הראשית, האמבטיה שקועה ומהווה זכרון עמום לבור הטבילה הישן שהיה והתבטל עקב הגדלת שטחי ארבעת חדרי ההכנה היפים.
Read more

מקווה נווה דניאל

מקווה נווה דניאל במקווה בנווה דניאל, שיניתי מעט את החלוקה של החללים ויצרתי פרטיות גם ע"י בניית קיר מעוגל במגרש שהסתיר את הכניסה וגם את דלת היציאה החשה שניפרצה מאזור חדר הכביסה המיושן. עירבתי והזמנתי את נשות הישוב לשלוח לי מילים אסוציאטיביות שהמילה מקווה וליל הטבילה מעורר בהם. לנשים בנווה דניאל, היה חשוב שהמקווה יראה..
Read more

מקווה אלעזר

מקווה אלעזר מקווה אלעזר תוכנן כשהישוב התחיל להתרחב. המקווה עבק שיפוץ מסיבי, ויצרתי פתח יציאה ניפרד לנשים שכבר טבלו ובכך רמת הפרטיות במקום עלתה. זהו מקווה מאד אינטימי ומראה יותר כפרי וחמים.
Read more

מקווה הכלות אלון שבות

מקווה הכלות אלון שבות הינו המקווה הראשון שתכננתי בארץ כשחזרתי ארצה יחד עם המשפחה שעלתה ארצה בשנת 2000. מכיוון שאלון שבות מאד קרובה לדרך האבות המקראית ושימשה גם כדרך לעולים לבית המקדש השני, חיברתי ושזרתי את ההסטוריה למקווה החדש שנראה כאילו חפרנו ושיחזרנו אותו. הזמנתי מספר אמהות ובנות מצווה לערב שבו יצרו פסיפסים בהשראת פסיפסים..
Read more

מקווה הזית באפרת

מקווה הזית באפרת המקווה בשכונת הזית באפרת, אינו מקווה ישן שדרש שיפוץ. הוא נבנה בתקופה שתקציבים הוקטנו ומשרד הדתות היה כחלק ממשרד ראש הממשלה. לכן היה חבל להרוס כדי לשדרג את המראה. השינוי שעשה היה רק שידרוג חדר הקבלה.
Read more
דילוג לתוכן