עדינה וחיים יונגריז

לאה יקרה, תודה רבה על כל ההשקעה והמאמצים שהשקעת בנו. עשית פשוט עבודה נפלאה בבחירת החומרים , בתאורה המדהימה, בוילונות ,בריהוט ,בתקציב שלא חרגנו ובנהול ופקוח של שינוי חדרי הרחצה ובכל הפרטים הקטנים. הקשבת לצרכינו וחסכת לנו הרבה טעויות. ב"ה בזכותך אנחנו כבר נהנים מדירת הנופש שלנו.

Read more

רחוב רחל אמנו 36

לגב' סולטר ברצוננו לציין כי עבדנו עם המעצבת לאה סולטר בפרויקט מגורי יוקרה שחברתנו בנתה ברחוב רחל אמנו 36, ירושלים. לאה הגישה תכניות אדריכליות לאחת מדירות אלה , בצורה מקצועית ומרשימה. התכניות שמסרה לידנו היו מסודרות ומפורטות, הגיעו בזמן והעבודה מולה היתה נעימה ומקצועית. אנו ממליצים לעבוד עם הגב' לאה סולטר.

Read more

צבי פקטר

ללאה שלום, רציתי להעלות בכתב את הערכתי על תכניות העבודה המפורטות שאת מכינה עבור כל פרויקט שעבדנו יחד. לאורך השנים ניפגשנו באתרי שונים ברחבי ירושלים וגוש עציון. תמיד הכנת עבור צוות העבודה שלי תכניות רבות ומדויקות , שהקלו על בצוע העבודה. אני מקבל הרבה תכניות עבודה מאדריכלים ומעצבים שונים ועבודותיך תמיד ברורות, מדויקות ויצירתיות. גם..

Read more

סיגל ואשר קרימולובסקי

לאה יקרה ברצוננו להודות לך מקרב לב על הלווי בתקופת הבניה של ביתנו החדש בשכונת המשתלות באלון שבות. כשאשר קבלנו את ההמלצה מבן דודי יוני כהן- מנכ"ל החברה לפתוח קריית ארבע, לא תארנו לעצמנו כמה חשובה היא היתה. הגענו לבניה ללא ידע מוקם וללא כל מושג מניין מתחילים. את ידעת לכוון אותנו , ללמד, ליעץ..

Read more

מירי ורפי יעקובי

לאה שלום, ברצוננו להודות לך מאד על כל הקשור בעיצוב הפנים בתהליך ההרחבה והשיפוץ של דירתנו. בכל מהלך ההכנות והעבודות פעלת במקצועיות רבה ובאופן פרקטי, תוך הקפדה על איכות, דיוק ואסתטיקה וגילוי אכפתיות ואחריות רבה לכל מה שנעשה. אנו שבעי רצון מהתוצאה וכל מי שנכנס לדירתנו מתרשם ומתפעל מהעבודות שנעשו בהתאם לתוכניות ולהנחיות שלך. בנוסף..

Read more

יוסי קאופמן

ללאה היקרה אני רוצה להודות לך על כל הפרויקטים הנהדרים שתכננת בישוב אלעזר. במהלך השנים, עיצבת מספר מבני ציבור באלעזר:  את אולם הארועים הפופולרי ביותר באזור גוש עציון בזכות החום והנעימות של המקום, את מקווה הנשים שהחזיר נשים להשתמש במקום זה, אחרי שנים של הזנחה וכן את מבנה הספריה הציבורית. בכל פרויקט הגשת תכניות מפורטות..

Read more
דילוג לתוכן